Mutfak tezgah arası cam paneller, Çizilmeye Dayanıklı ve genel yaşam ile düzenli temas halinde olunca mutfak yüzeylerinde küçük çizikler önleyecek özel olarak işlenmiş bir cam kullanır.  Mutfak tezgah arası cam paneller hakkında daha detaylı bilgi için arayabilir en uygun fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz direkt cam üzerine uv baskı yapmaktayız.

Mutfak tezgah arası cam paneller
 

Albayrak Mutfak tezgah arası cam panel sistemleri tarafından Çizilmeye Dayanıklı Cam Tezgahlar geniş bir renk yelpazesinde özelleştirilebilir.   
 

Geleneksel fayans, seramik, granit tezgahlardan daha ince olan cam çalışma tezgahlarımız darbelere ve darbelere karşı dayanıklıdır ve 400ºC'ye kadar ısıtır, hafif ve hızlı kurulabilen işlevsel, hijyenik bir yüzey oluşturur.

Mutfak tezgah arası cam paneller,10 mm veya 19 mm kalınlıklarda, lavabolar, ocaklar ve lavabolar için kesilerek mevcuttur. Tezgâhlar herhangi bir RAL renginde mevcuttur ve cam oldukça parlak ve bitmiş kenarlara sahiptir.

Tüm renkli cam tezgahlarımız bir kerelik, ısmarlama tasarımlar olarak üretiliyor ve cam tezgahlarımızın çoğu mutfaklar için üretiliyor olsalar da barlar, restoranlar, oteller, ticari mülkler ve hatta lüks bir yatta kullanılıyorlar - her yerde geleneksel tezgah kullanıldı, renkli bir arka cama sahip cam tezgahı yerini alabilir.

Modern Cam tedarikinin tüm cam iş tezgahları sizin için her boyutta, boyutta ve renklerde üretilebilir.

Kurduğumuz tüm cam tezgahların tamamı cam imalat uzmanları tarafından yapılmıştır. Bu size en kaliteli cam mutfak tezgahlarını sunmamızı sağlar. 

Cam her iki taraftan mükemmel düz ve açık olduğundan, tezgah üstü farklı cam işleme yöntemleri ile geliştirilebilir. Mutfak tezgahınız herhangi bir renk, şekil veya dokuda olabilir. Modern Cam hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Neyin başarılabileceği konusunda bir sınır yoktur.

Cam tezgahlar ve sıçramalar, herhangi bir boyut veya stilin iç özellikleri için tek bir tasarım olarak üretilebilir. Şık bir cam tezgaha sahip olmak için modern bir eve sahip olmak zorunda değilsiniz, hatta en geleneksel mutfak ortamlarında bile muhteşem görünüyorlar.

Cam mutfak tezgahı, temizlenmesi en kolay ve hijyenik çalışma yüzeylerinden biri olabilir. Albayrak tezgah arası cam, seramik veya lamine tezgahlara göre çok daha az temizlik gerektiren cam tezgahları kurabilir. Cam tezgahlarımız, tamamen yeni bir seviyeye yapışmaz ve hijyenik olarak temizdir. Sonuçta, mutfakta her şey olabildiğince hijyenik olmalı!

Modern Cam, güzel renkli cam tezgahlara sahiptir ve her seferinde mükemmel bir renk eşleşmesini sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Seçim yapabileceğiniz binlerce renk sunabilir veya ideal rengin eşleşmesini sağlayabilirsiniz. Hayal gücünüz ve gökyüzünüz gerçekten sınırdır. Bu, cam mutfak tezgahınızı mevcut dekor ve dolaplarla eşleştirmenizi sağlar, ancak ilk önce renkli bir cam örneğinizin olmasını öneririz, böylece yeni cam tezgahınıza geçmeden önce doğru seçimi yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel Mutfak tezgah arası cam panel