Akustik gergi tavanlar ses yalıtımlı imkanlar sunar. Akustik gergi tavan sesleri absorbe etmek ve kamu ya da özel alanlarda gürültü kirliliğini azaltmak için mikroperforal gergi  tavan önermektedir. Bu tavanlar, daha iyi anlaşılabilirlik ve ses konforu için yankılanmanın etkisini sınırlar.

Akustik gergi tavan, ses enerjisinin bir kısmının içinden geçmesine izin verir. Ses dalgaları oda çevresinde yankılanmaya devam ederken, enerji kaybı devam eder ve boşluktaki ses azalır. Akustik absorpsiyon, akustik izolasyondan (gürültünün bir boşluktan diğerine iletilmesi) oldukça farklıdır.

Akustik gergi tavan teknolojisi, müzeler, havaalanları, eğlence mekanları, restoranlar veya müzik mekanları gibi kamusal alanlara entegre edilebilir - aslında akustik konforun önemli olduğu her yerde. Mevcut iç mekan tasarımının minimalist yaklaşımı nedeniyle tavanlarımız artık konut alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Gergi tavan montajcılarına 8 dolar fiyatlarla.Yüksek baskı kalitesi gergi tavanlar siparişlere özel fiyatlar ile ertesi gün kargo imkanı.zengin görsel secenekleri ile hizmetinizdeyiz.Türkiye nin heryerine kargo imkanı.uv baskı modelleri gergi tavan 10 yıl garantili renk solmaları olmaz a kalite gergi tavan sipariş vermek için arayınız.