2312
2015
tezgah arası cam panel, 3d, fiyat, model, tasarım, mutfak, montaj,dekorasyon,temperli cam

Temperli Cam İle Tezgah Arası Cam Panel

resimli 3d mutfak arası cam panel 6mm temperli cam üzerine yüksek baskı kalitesinde a sınıfı baskı yaplarak evlerde alışveriş merkezlerinde villalarda tüm yaşam alanlarında kullanılabilecek gercek 3d resimli cam pane mutfak tezgah arası.3d resimli cam paneller duvarlarda banyolarda kullanılabilir.yüksek baskı kalitede 3d resimli mutfak cam paneller.mutfak arası cam paneller 3d mufak arası cam temperli cam.

Albayrak tezgah arası camın korunan tarafında kısmen veya tamamen opak bir lake ile kaplanmış yüksek güvenlikli temperli camdan yapılmıştır. Bu nedenle bu ürün, şıklığı ve güvenliği garanti eder ve önemli sıcaklık değişikliklerine sahip alanlar için idealdir.

Renk Aralığı

Mevcut renk paleti çok geniştir. En çok seçilen 30 renk özenle seçilmiştir. Tabii ki, bu, özel renklerin seçimini engellemez. Hatta ön panel mat olabilir. Her uygulama için bir özel tasarımlar her zaman eklenebilir.

Uygulamalar

Albayrak tezgah arası temperli cam panel herhangi bir mutfak için kullanılabilir. Mutfakta, ağırlıklı olarak temperli cam paneller kullanılır. Aynı zamanda temperli camı duvar kaplaması olarak da kullanılabilir veya bir mobilya parçasına entegre edilebilirsiniz.

Faydaları

Çok çeşitli standart renkleri sayesinde, albayrak tezgah arası temperli cam panelleri her mutfağa veya banyoya entegre etmeyi mümkün kılar. Albayrak tezgah arası temperli cam panel, ral veya ncs renk paletine seçeneklere göre veya sizin istediğiniz her hangi bir görüntü, desene göre de yapılabilir. Albayrak tezgah arası cam panel mat veya parlak görünümü, doğal taş, ahşap, metal vb. Doğal malzemelere mükemmel şekilde uygundur. Tezgahlar arası kalın cam levhaların boyanması mümkündür. Görüntü ve boya cila korumalı tarafa uygulanır, bu da ürünü bakımı son derece kolay hale getirir.

Teknik özellikler

Albayrak tezgah arası cam panel, ani sıcaklık değişikliklerine direnç de dahil olmak üzere, temperlenmiş camın mekanik özelliklerine sahiptir. Tezgah arasına cam panel yerleştirilirken lütfen yerleştirme talimatlarının yakından takip edilmesi gerektiğini unutmayın. Albayrak tezgah arası cam panel ocak arkasında bir koruyucu olarak doğru kullanılması için, cam plaka ile ısı kaynağı arasındaki mesafe en az 6 cm olmalıdır.