0903
2016
3d resimli mutfak dolap cam panel,3d mutfak arası cam panel,mutfak tezgah arası cam

3d resimli mutfak dolap tezgah arası cam

resimli 3d mutfak dolap arası cam sadece mutfak arasında değil dekorasyon alanlarında duvarlarda istenilen ebatlarda resimli mutfak tezgah arası cam 3d resim seçimlerinde uygulanarak mutfak lara daha zarıf hale getirerek dekorasyonda farklı seçenekler sunabilir.resimli 3d mutfak tezgah arası cam paneller villalarda alışver merkeleinde tüm alanlarda kullanabileceğiniz fiyat olarakta ön plana çıkan eşsiz dekoratif üründür.

Banyo ve mutfak, özel yaşam alanında en önemli hizmet odaları olarak evdeki yaşamımızın odak noktasında yer almaktadır. Birçok ailede, mutfak gündelik hayatın merkezindedir. Burada bir araya geliyor, yemek yapıyor, yemek yiyor ve günün deneyimlerini paylaşıyorlar. Ve banyo burada da, tüm ailenin iyi hissetmek için günün yorgunluğunu atmak için bir yere ihtiyacı vardır. O zaman şaşılacak bir şey yok, özellikle bu iki odada, daha çok vurgu, sade bir atmosfere ihtiyaç vardır. Bir yandan sağlığın iyi derecesini elde etmek ve diğer yandan işlevselliği sağlamak için, pek çok mobilya ve dekorasyon seçeneğinin yanı sıra bir dizi yapısal önlem vardır. Mutfak ve banyo için uygun tasarımlar arıyorsanız Albayrak firması olarak sizlere 3d resimli cam panellerimizi tavsiye ediyoruz.

Etkileyici efektler için aydınlatılmış cam panel ürünleri

Tezgah arası cam paneller tek camlı, emniyet camı modeli, aydınlatmalı bir model şeklinde sipariş edilebilir. Aydınlatma nedeniyle, tezgah arasının seçilen motifi ışık radyasyonu tarafından daha iyi vurgulandığı için mutfak içinde ek bir dekoratif etki elde edilir. Entegre aydınlatma sistemine rağmen modelin montajı kolaydır. İsterseniz, mutfakta duvar çeşitliliği sağlamak için tezgah arasında ayrı motifler kullanabilirsiniz. Cam panelleri sade tezgah arasında değil mutfak dolaplarınızda banyoda; duşa kabinlerinizde banyo duvarlarınızda rahatlıkla kullana bilirsiniz. Cam panellerin diğer bir avantajı da hijyenik olmasıdır. Mutfak ve banyo bilindiği gibi en çok kirlenen ve uygun temizleme olmadığı zaman bakterilerin rahatlıkla çoğalabileceği bir ortamdır. Cam paneller temizlenmesi kolay aynı zamanda bünyesinde bakteri barındırmayan bir üründür.

Albayrak firması olarak sizlere birbirinden farklı tasarımlarda cam paneller sunuyoruz. Tezgah arası cam panelde, banyoda, dekoratif olarak kullanılacak duvarlarda ve mobilya kapaklarında kullanılmak üzere hazır desenlerimizden seçebileceğiniz gibi sizlerin tasarladığı her hangi bir görüntüyü de cama işliyoruz.