3010
2017
gergi tavan,hazır gergi tavan,gergi tavan fiyatları,gergi tavan m2 fiyatları

HAZIR AHŞAP MDF GERGİ TAVAN SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

Albayrak gergi tavan olarak dekorasyonda son trendleri takipteyiz şimdide ahşap gergi tavan uygulamalarımızla karşınızdayız. mağazamızda sipariş üzerine hazır olarak bulundurmakta istenilen mekanlara montajını yapmaktayız. Albayrak gergi tavan tavan dekorunda Türkiyede zirveye oturmuş bir firmadır siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli olup uzman kadro ve kaliteli işçiliğimizle her zaman yanınızdayız fiyat teklifleriniz mutlaka alın bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacakötır.

HAZIR AHŞAP MDF GERGİ TAVAN SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR hazır gergi tavanlarımız ahşap mdf olup altın rengi ve beyaz olmak uzere iki çetit yuvarlak renktedir.dikdörtgen gergi tavan modelimiz de bulunmaktadır ölçü olarak 120 x 160 ölçülerinde hazır gergi tavan üretmekteyiz .yuvarlak model olarak 130 çapında hazır gergi tavan üretmekteyiz  hazır gergi tavanlarda alçıpan sıva boya gibi ön hazırlık gerektirmeden gergi tavan sahibi olabilirsiniz.kısa sürede montajı yapılmaktadır.led aydınlatma kristal spotlar ve gizli ışık sistemi bulunmaktadır.hazır gergi tavanı uzaktan kumanda ile kısmi bölümlerini ayrı ayrı yakabilirsiniz.yatak odalarında çocuk odalarında salonlarda tum dekorasyon alanlarında kullanabilirsiniz.

Ahşap gergi tavan uygulamamızı tezgah arası cam yada uv baskı gergi duvar uygulamalarımızla bütünlük sağlayabilirsiniz. iletişime geçmek için sitemizi ziyaretinizde çalışmlaraımız ve referanslarımızla mutlaka tanışın.