Gökyüzü modelli gergi tavan imalat ve montajı

Sunduklarımız
Gökyüzü modelli gergi tavan imalat ve montajı Gökyüzü modelli gergi tavan imalat ve montajı Gökyüzü modelli gergi tavan imalat ve montajı Gökyüzü modelli gergi tavan imalat ve montajı Gökyüzü modelli gergi tavan imalat ve montajı Gökyüzü modelli gergi tavan imalat ve montajı

Çalışmanın Detayları:

Hazır gergi tavanlarda alçıpan boya vs gerektirmeden direk tavanlara uygulanan dekoratif bir üründür hazır gergi tavan kendi atölyemizde hazırlanarak montaj ve imalatı yerinde kısa sürede monte edilmektedir ve dilediğiniz görseli seçebilirsiniz.

Gökyüzü tavanlar tamamen sizin vizyonunuz olan bir şey yaratmak için manipüle edilmekten faydalanır. Bu tavanlar aynı zamanda kolay bakım ve akla gelebilecek herhangi bir ortama uyum sağlama yeteneğinden de yararlanır. Gökyüzü tavanlar hakkında en iyi şeylerden biri, bunları bir dizi farklı eleman ve özellik ile birleştirebileceğiniz gerçeğidir. Bu liste akustik çözümler, gizli ışık, 3D şekiller / efektler ve çok daha fazlasını içerir. PVC tavanlar, hayalinizdeki alanı yaratmanın tam kontrolünü sağlar.

Son olarak, odanızın merceklerini bir streç tavana yükseltmek mi istiyorsunuz? Güzelce bitmiş bir odanın önemini anlıyoruz. Sahada 20 yılı aşkın tecrübesi ile, bugün yerel Albayrak Gergi  tavan uzmanlarına başvurun .

Diğer Çalışmalar: