1807
2015
avcılar gergi tavan,gergi tavan,barisol,barisol,gergi tavan,tezgah arası cam

Avcılar gergi tavan ve tezgah arası cam üretim merkezi

Albayrak gergi tavan transparan ve uv baskılı gergi tavan konusunda avcılar bölgesinde en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.malzeme ve montaj haricinde ayrıca gergi tavan bakımı ve tamiri de yapılmaktadır gergi tavanlarımız  A sınıfı yüksek baskı kalitesinde yapılmakta olup evlerinize iş yerlerinize otellerinize alışveriş merkezlerine hastanelere uygulanmaktadır.tüm gergi tavanlarımız 1.sınıf gergi tavan oalrak imal edilmektedir.aydınlatma olarak yüksek ısık veren ve tasarruflu modul led kullanılmaktadır.gergi tavan üretimi ve tezgah arsası cam üretimi ile müsterilerine hizmet vermektedir.tezgah arası cam,üretim merkezi

Firmamız "Albayrak Gergi Tavan" markasının tasarımcısı ve yapımcısı klasik ve orijinal gergi tavanlarıdır. Tavan tuvalleri zıpkın yükleme sistemleri için yapılmış olup, müşterilerin istekleri doğrultusunda tuvallerin teslim edilmesi mümkündür. "Albayrak Gergi Tavan" markası evrenseldir.

Gergi tavanlar her türlü bağlantıya monte edilebilir. İki ana çubuk öneriyoruz: görünür ve görünmez. Müşterilerin seçiminde siparişler diğer yapılardan çubuklarla desteklenebilir.

Gergi tavanların üretimi en modern kesme ve kaynak ekipmanı ile donatılmıştır. Tesislerde üretim süreci için gerekli olan sabit mikro iklimi destekliyoruz. Tüm çalışma yüzeyleri, en yüksek kalitatif seviyede üretmemizi sağlayan antistatik malzemelerden yapılmıştır.

Üretim kalitesinin sürekli kontrolü tesisimizde düzenlenir. Her gergi tavanın her biri, kalite kontrolünün geçişi ve verilen ağı üreten ortak çalışanlar ekibi hakkında bilgi içeren kontrol etiketine sahiptir.

Albayrak Gergi Tavan kataloğunda sunulan renk yelpazesi her zaman stoklarımızda mevcuttur. Bugün sayısız desen ve çeşitli renkler vardır. Üretimin teknik temelini sürekli olarak mükemmelleştiriyoruz.

Tuvaller için paketleme ve dağıtım sistemi de en küçük ayrıntılara kadar yansıtılmaktadır. Kalifiye teknoloji uzmanlarımız sürekli olarak gergi tavanları uygulamak için yeni olanaklar arıyorlar ve neredeyse her türlü üretim ihtiyacını karşılamaya hazırlar.

Firmamız en iyi kalite, en kısa teslim süreleri, rekabetçi fiyatlar ve ürünlerimizin geniş yelpazesi ile gergi tavanlar sunmaktadır.