Whatsapp

Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Ataşehir Gergi tavan montaj çalışmalarımız profesyonel ekibimiz ve mükemmel işçilikle tamamlanmıştır. Ataşehirde yapılan barrisol gergi tavanlarda şeffaf doku, mat doku, saten doku ve parlak doku gergi tavan malzemeleri kullanılmıştır. Albayrak Gergi tavan olarak ataşehirdeki müşterilerimize gergi tavan montaj, bakım, tadilat ve gergi tavan malzemeleri için uygun fiyat ve en yüksek kalitede hizmet garantisi veriyoruz. Sizlerde evinize, işyerinize veya istediğiniz hergin bir ortama gergi tavan montajı yaptırmak istiyorsanız albayrak gergi tavan sınırsız renk seçeneği, eşsiz tarasım örnekleri, polyester veya PVC gergi tavan seçenekleriyle hizmetinizdedir.

PVC tavanlar, yukarıdan ve yerden yukarı doğru kaydedilir: nemden, birkaç litre suya kadar geçmezler ve boşaldıktan sonra, aynı ısı tabancasıyla orijinal durumuna sıfırlanabilirler. Ayrıca, bu tavanların basit bir bezle temizlenmesi kolaydır. Ayrıca, poliüretan ile emprenye edilmiş bir kumaş olan ikinci tip germe tavanları da bulunmaktadır.5 metreye kadar kalınlıklarda rulolar halinde temin edilir ve ısıtılmadan soğuk bir şekilde monte edilir. Bu tavanlar biraz daha pahalıdır:  ancak daha güçlüdürler (yanlışlıkla bir çubuk veya çocuk oyuncağıyla delinemezler) ve daha çevre dostu olurlar.

Kumaş tavanlara gelince, doğal malzemelerden yapılmalarından dolayı zarar vermezler. Ancak, bir gergi tavan seçerken, türüne bakılmaksızın, her zaman uygun ürün sertifikaları talep etmelisiniz. Gerçek şu ki yüksek talep, nakit para almak isteyen birçok şirket ortaya çıktı ve piyasada bir sürü sahte ürün ortaya çıktı.

Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi Ataşehir Gergi Tavan Montaj Malzemesi

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA