Whatsapp

Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi tavan modelleri: İstanbul bağcılar ilçesinde konutlar için son aldığımız sipariş üzerine hazırlamaya başladığımız gergi tavan modellerini kaliteli gergi tavan malzemleri kullanarak birinci sınıf işçilikle tamamlamış bulunmaktayız. Albayrak gergi tavan olarak her zamanki gibi gergi tavan, streç tavan, germe tavan, gergi asma tavan modellerinde yeni trendler oluşturmaya ve alanımıza öncülük etmeye devam ediyoruz. Gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı, gergi tavan m2 fiyatı en uygun fiyatlar ve a sınıfı kalite güvencesiyle sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Firmamız bünyesinde gergi tavan malzemeleri membran, profil, aydınaltma araçları temini sağlanmaktadır. Mat gergi tavan, parlak gergi tavan, şeffaf gergi tavan, saten gergi tavan, türlerini kullanarak, istediğiniz her türlü gergi tavan modelini (gökyüzü desenli gergi tavan, doğa manzaralı gergi tavan, şirket logolu gergi tavan, tek katmanlı gergi tavan, iki katmanlı gergi tavan, uzay ve yıldız manzaralı gergi tavan, çiçek görüntü gergi tavan, 3d boyutlu gergi tavan, veya sizlerin istediği görüntülerden oluşan gergi tavan) istekleriniz doğrultusunda hazırlamaktayız. Türkiyenin her yerine servisimiz bulunmaktadır. 

Gergi tavan malzemeleri: kanvas ve profiller

Gerilmiş tavan, termo uzayabilir özelliklere sahip olan, velum adı verilen bir termoplastik ağdan (esas olarak PVC) yapılır:

  • Tuval yangına direnir
  • Uv'ye karşı tedavi edilir,
  • Bazı kumaşlar ayrıca anti-akar, antibakteriyel, antistatik veya mantar öldürücüdür.

Zeminin çevresine yerleştirilmiş raylara veya profilli PVC veya alüminyuma yapıştırılmıştır. Tuvaller artık sadece PVC bileşeninden oluşmamaktadır. PVC yerine kumaş – polyester de tercih edebilirsiniz. Kumaş pvc ye göre daha sağlıklıdır ve tamamen geri dönüştürülebilir.

Gergi tavan alanında doğru model seçildikten sonra bir profesyonel tarafından ölçülmesi gerekir: yüksek frekanslı kaynaklar fabrikada yapılır.

Düzenleme için iki teknik var:

• Sıcak: Bir ısı kaynağının etkisi altında, kumaş gerilir ve tavanın tüm yüzeyi üzerinde pürüzsüz ve düz bir görünüme sahiptir,

• Soğuk: Tekniğin evrimi sayesinde, ısınmadan karşılaştırılabilir bir sonuç elde edilebilir.

Bir uzman tarafından yapılan uygulama hızlıdır: montajı temizdir ve bağlayıcı değildir çünkü gergi tavan montaj yapılan alanı boşaltmak gerekli değildir.

Gergi tavan modelleri bakım gerektirmez Germe tavan kanvasında özel bakım gerektirmez ve çok uzun servis ömrü vardır. Hala sızabilir ve ıslak odalar için bile uygundur. Gerilmiş tavanın ömrü çok uzundur ve yüzeyi darbelerden korkmaz.

Sizlerde gergi tavan yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın ücretsiz alan keşfi ve danışmanlığımızdan faydalanın.

Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar Gergi Tavan Modelleri Gergi Tavan Malzemesi Bağcılar

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA