Whatsapp

İstanbul Gergi Tavan Malzemesi Montajı Aydınlatma Elemanları

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi tavan modelleri, gergi tavan montaj, gergi tavan malzemesi, pvc canvas, kumaş - polyester veya barrisol gergi tavan türleri, mat gergi tavan, lake- parlak gergi tavan, saten gergi tavan dokuları, tüm gergi tavan, gerilmiş tavan streç tavan hizmetleri kusursuz ve uzman işçilikle uygun fiyat yüksek kalite ile yapılmaktadır. Gergi tavan kurulumu yapılırken gereki olan aşamalar, gergi tavan montaj ve gergi tavan malzemeleri hakkında yapmış olduğumuz işlem sırasını aşağıda açıkladık. 

Sıkı tavanlar veya dekoratif duvar panelleri karmaşık kurulum gerektirmez. duvarlar, tavanlar, çatılar ve elektrik kablolama kurulum öncesinde yapılmalıdır. Montajın bir sonucu olarak, gerilmeli tavanlar yapıştırıcı, çimento veya boya kullanımını gerektirmediğinden temizlik yapılmasına gerek yoktur.

Gergi Tavan Kurulumuna Hazırlık

Bazı durumlarda tavana erişimi kolaylaştırmak için faydalı olabilecek hafif mobilya hareketlerinden ayrı olarak neredeyse hiç hazırlık yapılmamalıdır. Kurulumun planlandığı günde, gerekirse, çalışma odasındaki mobilyaları taşıyacağız ve / veya kaplayacağız (normalde mobilyaların gerekmediği için odadan taşınmasına gerek yoktur. bu çevreye erişim). Bir önlem olarak, duygusal değeri olan veya değiştirilmesi zor olan herhangi bir nesnenin sizin tarafınızdan alınmasını ve daha güvenli bir yere yerleştirilmesini öneririz.

Pürüzsüz

Yatay bir çizgi oluşturulur ve profiller duvara veya tavana bağlanır. Tavanın kusursuz düzlüğünü sağlamak için kendiliğinden yayılan bir lazer kullanabilmemiz için yatay bir çizgi çizilmelidir. Mükemmel sonuçlar elde etmek için özel olarak tasarlanmış tavan ünitesi ile tüm açıları ölçtük. Daha sonra raylar, (gelen ve giden açılar için gerekli olan) tam boyutlara kesilir ve duvarlara ya da doğrudan mevcut tavana (ya da diğer herhangi bir çerçeve veya rijit yapıya) vidalanmaya ya da zımbalanmaya hazırdır.

Armatürler

Tüm lambalar ve duman dedektörleri işaretlenir ve platformlar asılır. Listelerin kurulumu tamamlandığında, yeni streç tavanınızı monte etmeden önce elektrik işleri yapılmalıdır. Germe tavanının membranının son sabitlenmesinden önce başka herhangi bir montaj türü gerçekleştirilmelidir. Bu aşama tamamlandıktan sonra, güvenlik ve uyumluluk için kapsamlı bir şekilde kontrol edilecektir.

Tesisat

Kumaş yaklaşık 40 ° C'ye ısıtılır ve sadece profillere bağlanır. Membranın özenle ambalajından çıkarılması gerekir, ayna-lakelenmiş membran toz geçirmez ve güvenlik polietilen köpük ambalajı ile korunur. Ayrıca, belirli odadaki herhangi bir soğuk hava kaynağının kurulum işlemi sırasında kapatılması da tavsiye edilir. Membran özel bir cihazla ısıtılır ve daha sonra, membranın ısıtma fazı boyunca homojen gerilmesini sağlamak için önemli olduğu için, belirli penseler kullanılarak çeşitli stratejik noktalarda sabitlenir. Tüm süreç basit ve kolaydır: Gerdirme tavan zarı genellikle düz kalır ve sarkmadığından emin olmak için yükleme işlemi sırasında +% 5 oranında uzatılır. sonra, Her zıpkın dikkatli bir şekilde sabitlenir, böylece zar yavaş yavaş ve tamamen kendi kendine soğuyabilir. Oda normal oda sıcaklığına ulaşıncaya kadar kapalı kalmalıdır. Son olarak, tamamen düz bir tavan elde edersiniz.

Aydınlatma Kurulumu

Lambalar, duman dedektörleri ve diğer nesneler için gerekli olan tüm delikler, kuruluma izin verecek şekilde kesilir. Son adım için, gömme ışıklar, havalandırma delikleri, hortumlar, vb. Için açıklıklar, son montaj ve daha sonra takviye halkalarına izin vermek için zarın içine büyük bir özenle kesilir. eklenir.

İstanbul Gergi Tavan Malzemesi Montajı Aydınlatma Elemanları İstanbul Gergi Tavan Malzemesi Montajı Aydınlatma Elemanları İstanbul Gergi Tavan Malzemesi Montajı Aydınlatma Elemanları İstanbul Gergi Tavan Malzemesi Montajı Aydınlatma Elemanları İstanbul Gergi Tavan Malzemesi Montajı Aydınlatma Elemanları İstanbul Gergi Tavan Malzemesi Montajı Aydınlatma Elemanları İstanbul Gergi Tavan Malzemesi Montajı Aydınlatma Elemanları

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA