0804
2018
gergi tavan suyunu boşaltılması, gergi tavan, montaj, bakım, onarım, malzeme, fiyat

Gergi Tavanda Biriken Suyun Boşaltılması

Albayrak Gergi tavan olarak siz değerli müşterilemize gergi tavan bakım, onarım, tamirat, montaj, malzeme gibi hizmetlerimizin yanında daire sızıntılarından kaynaklanan veya su borularının patlamasından kaynaklanan gergi tavanlarınızda biriken suyun başaltılması hizmeti veriyoruz. Gergi tavanda biriken suyun boşaltılması işlemi hasas ve uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. aksi takdirde sizler için geri dönüşü zor olan daha büyük hasarlara yol açabilir.

Yukarıdaki su sızıntısı durumunda, tüm tavan lambalarını kapatmalısınız. Sızıntının nedenini ortadan kaldırdıktan sonra, germe tavanında ne kadar su olduğunu belirleyin. Tavan asılı mı? Çok miktarda su olması durumunda, uzmanların acilen çağrılmasını öneriyoruz. Dikkat! Suyu kendiniz boşaltmanızı önermiyoruz! Tavanı kendiliğinden sökme girişimleri tuvalin zarar görmesine, dairenin su basmasına ve / veya kısa devreye yol açabilir. Su tahliye hizmetinin maliyeti, sahada yapılan çalışmalara bağlıdır. İşlerin minimal kompleksi: takımın gelmesi + suyun drenajı + tuvalle gaz ekipmanının ısıtılması. Ek çalışmalar arasında aşağıdakiler sayılabilir: germe tavanının kısmen sökülmesi ya da kurulum, ana tavan mantar karşıtı bir madde ile gaz ekipmanları, tedavi ile ana tavan kurutma, tuval temizleme. Çoğu durumda, suyu tahliye etmek için, tüm gergi tavanın çıkarılması gerekmez ve bir avize veya lamba için teknik açıklıktan su boşaltılır. Her şey özel duruma göre değişir. Bir uzmanın değerlendirilmesinden sonra suyun ne kadar maliyete mal olacağı ve suyu tavandan boşaltmak için ne kadar süreceği konusunda kesin bilgi verilebilir.

Albayrak Gergi Tavan 7/24 hertürlü gergi tavan problemlerinizde (bakım, montaj, tamirat, malzeme, onarım) en uygun fiyat garantisiyle hizmetinizdedir.