1407
2016
gergi tavan, küçükçekmece, beylikdüzü, fiyat, dekorasyon, model

Gergi tavan küçükçekmece imalat ve montaj merkezi

Gergi tavan, germe tavan bazende barisol olarak adlandırılan bu kavram, doğru olarak "gerilmiş tavan kaplaması" olarak adlandırılmak zorunda kalacaktır. "Gerilmiş tavan" halihazırda ticari basında ve profesyonel dünyada belirlenmiş bir terim olduğundan, "gergi tavan" ile kalır. Gergi tavan küçükçekmece imalat merkezi olarak,işleriniz için en uygun fiyatlar ile hizmetinizdeyiz. Villa dekorasyonu avm dekorasyonu tadilat ve dekorasyon alanında evlerinize işyerlerinize daha dekoratif alanlar yaratmak için arayabilir fiyat teklifi isteyebilirsiniz.firmamız gergi tavan ve mutfak tezgah arası cam uv baskı alanında hizmet vermektedir.Özel duvar kağıtları mutfak tezgah arası cam kaplamaları ile dekorasyon olarak hizmet vermektedir.gergi tavan küçükçekmece imalat vemontaj merkezi olarak en uygun fiyatları alabilirsiniz,tezgah arası cam 

Bir gergi tavan, yani, eski tavanın tamamen gizlendiği bir "resimli asma tavan sistemi" olmakla birlikte,  bir asma tavanın aksine tamamen dokunulmamış olarak kalmaktadır. Gerçek tavan malzemesi, elastik bir esnek - plastikten yapılmış bir kenar takviyesinin - elle kaynaklandığı, özel olarak üretilmiş yüksek performanslı bir membrandan oluşur.

Bu tavanlar herhangi bir zamanda kurulabileceği ve kaldırılabildiğinden, daha sonra gizli kurulumları almak mümkündür. Gergi tavanlar da eğilebilir duvarlar, eğriler ve karmaşık kat planları ile bile uyumludur. sadece 1 cm mevcut yapı altına yerleştirilebilir, çünkü aynı zamanda, göze hoş görünmeyen kablolama, montaj, çatlaklar ya da düz olmayan yüzeyler belirgin oda yüksekliği kaybetmeden mükemmel gizleyebilir olup.