3103
2018
gergi tavan, avantaj, tasarım, dekor, iç mimar

Gergi Tavanlar Bize Ne avantajlar Sağlar

Günümüzde, gergi tavanlar çok moda. Dekoratörlerin ve iç mimarların önemli bir müttefiki. Gergi tavan evinize, verandaya, ofisinize, alışveriş merkezlerine, okullara, camilere, eğlence merkezlerine monte edilebilir.

Bir gergi tavan nedir?

Duvarların ucunda sabitlenmiş PVC kumaştan bir gergi tavan. PVC kumaş, 10 yıldan uzun ömürlü yanmaz olması için tasarlanmıştır. Tasarımcının ilhamına ve isteyen kişiye göre kişiselleştirilebilir ve basılabilir.

Her bir ucunda bulunan zıpkınlarla duvara yapıştırılmıştır. Gergi tavan, inşaat veya diğer kusurları gizlemek için önemli bir varlıktır. Aynı zamanda hem termal hem de akustik olarak daha iyi bir yalıtım çözümüdür.

Yüksek tavanlı bir evde yaşıyorsanız ve ısıtma maliyetlerini sınırlamak istiyorsanız, bir gergi tavan ideal çözümdür.

Gerilmiş bir tavanın kurulumu çok hızlıdır ve bu da evdeki tüm mobilyaların taşınmasını önler. Ayrıca, kokusuzdur ve toprak değildir.

Kolayca temizlenebilir ve değiştirilebilir. Evdeki her oda için hoş bir otantik tasarım sağlar. Gergi tavanı çeşitli şekillerde olabilir: asma tavan, tavan lambası, soğuk tavan, sıcak tavan, ...

Gergi tavan, kapalı yüzme havuzları ve içi boş olan geniş odalar için ideal bir çözümdür. Aynı zamanda oturma odası için biraz daha rahatlık isteyen kişiler için de idealdir.

Buna ek olarak, gergi tavanlar çeşitli renk ve şekillerde mevcuttur: eğri, eğim, seviye farklılıkları, baskılı, özel tasarım, ...