2006
2018
gergi tavan, gergi tavan malzeme, gergi tavan montaj, gergi tavan m2 fiyat, gergi tavan güvenli mi, çanakkale gergi tavan, pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan

Güvenilir Gergi Tavan Malzemesi Çanakkale

Son zamanlarda ev, işyeri, otel, okul, yüzme havuzları, spor salonları, eğlence merkezleri gibi alanların dekorasyonu için vaz geçilmez hale gelen gergi tavan tasarımları için kullanılan malzemeler ne kadar güvenilir. Firmamız olarak gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı, gergi tavan bakım ve onarım, gergi tavan m2 fiyat hizmetlerini yüksek kalite ve güler yüzlü hizmet güvencesiyle sizlere sağlamaktayız. İşte bu yüzden gergi tavanlar hakkındaki makalemizi sizler için hazırladık.

Onarımlar yapılırken, insanlar bir ikilemle karşı karşıyadır klasik tavan ya da modern bir gergi tavan seçin. Dairenin sahibinden önce, modern inşaatın güvenliği ile ilgili birçok soru vardır. Gergi asma tavan zehirli mi? Herhangi bir koku çıkarır mı? Tasarım hane halkının sağlığına zarar verebilir mi? Bu soruları cevaplamak için aşağıdaki gerçekleri dikkate almanız gerekir.

Gergi tavan üretimi için polyester, poliüretan, polyester kumaş ve PVC kullanılmaktadır. Tavanlar, toz birikmesini önleyen ince bir Teflon tabakayla kaplıdır. Bu alerjisi veya astımı olan kişiler için önemli bir faktördür. Odadaki yapıyı kurduktan sonra, birkaç saat sonra dağılan ve sağlığa herhangi bir zarar vermeyen hoş olmayan bir koku vardır.

Teknolojiye göre üretilen PVC gergi tavan, güvenli bir malzeme olarak kabul edilir. Normal koşullar altında bu malzeme statik bir yük birikmez, tehlikeli toksinler yaymaz ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Tüketiciler arasında PVC gergi tavan için toksik bir algı var, ancak bu söylenti sahte gergi tavanların, gerçekten uyum teknolojisi olmadan yapılmış olması gerçeğine dayanmaktadır. Odaya düşük kaliteli tasarımlar yerleştirirken, belirgin bir fenol kokusu olacaktır. Bu, tavanın sahte ve sağlık açısından tehlikeli olduğu anlamına gelir.

Zorluktan kaçınmak için, bir gergi tavan seçerken, uzmanlarla iletişime geçmeniz ve ürün kalitesi sertifikalarına sahip olmalarını talep etmeniz gerekir. Örneğin, gergi tavanlar bir yangın güvenlik sertifikasına sahip olmalı ve M1 güvenlik sınıfına ait olmalıdır. Bu, tavan malzemesinin yanmayı desteklemediği anlamına gelir. Yüksek kaliteli gergi tavan malzemelerin doğru şekilde monte edilen askı yapıları rahat ve estetiktir, gürültüyü emer, hoş olmayan kokuları emer, su geçirmez ve kesinlikle güvenlidir.

Alternatif olarak, gergi tavan pazarı başka bir seçenek sunuyor kumaş gergi tavanlar. Bunlar arasında neredeyse hiçbir taklit yoktur, herhangi bir kokusu yoktur, ancak bu tür yapıların maliyeti standart PVC film gergi tavanından iki kat daha yüksektir. Kumaş, havanın, sera etkisi ve mantarın görünümünü engelleyen tuval ve beton arasında serbestçe dolaşımını sağlar. Malzemenin kenarlarında, kökeninin yerini gösteren yazıtlar vardır. Yapıları yüklerken yazıtlar doğrudan kesilir.

Kesintisiz tavanların üretilmesindeki çalışmanın, + 5 ° C'nin altında sabit bir sıcaklığın muhafaza edildiği odalarda yapılması gerektiğini unutmayın. Düşük sıcaklık değerleri, işin kalitesi üzerinde çok kötü bir etkiye sahip olabilir ve film kaplamasında geri dönüşü olmayan değişikliklere yol açabilir.